nr 1165 4511
Bordsur
rokokostil, stenskiva, höjd: 42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 26 februari 2018 kl 20:29:59
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr